Hlavní přednosti EULED svítidel

[design/2012/icon-uspora-nakladu.png]

Úspora nákladů

Díky vyšší účinnosti přeměny elektrické energie na světlo produktů EULED a jejich velmi nízkému příkonu (i pod 1W), rapidně šetří výdaje za spotřebu elektrické energie.

[design/2012/icon-dlouha-zivotnost.png]

Dlouhá životnost

Další hlavní výhodou produktů EULED je několikanásobně delší životnost, než u běžných svítidel (25 x déle než běžná žárovka, 5 x déle než zářivka).

[design/2012/icon-zadna-udrzba.png]

Žádná údržba

Produkty EULED mají absolutně bezúdržbový provoz. Odpadají náklady spojené s výměnou svítidel a servisem součástek (tlumivky, startéry apod.)

[design/2012/icon-splnuji-vysoke-naroky.png]

Splňují vysoké nároky

Produkty EULED jsou vyvinuty tak, aby splnily i velmi vysoké nároky. Nezkreslují podání barev osvětlených předmětů. Dosahují vysokého měrného světelného výkonu. Mají obrovské možnosti v dynamickém osvětlení s proměnlivými barvami, či změnami odstínů bílé barvy.

[design/2012/icon-zdravotne-nezavadne.png]

Zdravotně nezávadné

V neposlední řadě jsou produkty EULED vhodné i k osvětlení náročných výrobních procesů, s ohledem na zdraví. Mají okamžitý výkon ihned po zapnutí a nevytváří blikající stroboskopický efekt (jako například zářivky). Nedochází tedy k únavě a zatížení očí.

[design/2012/icon-vysoka-odolnost.png]

Vysoká odolnost

Produkty EULED jsou navrženy tak, aby odolávaly otřesům, nárazům a prašnému prostředí. Jejich životnost není ovlivněna ani počtem zapnutí a vypnutí a dokonce se ani nezahřívají.